Здравствуйте, гость ( Авторизация | Регистрация )

-

> Внимание продавцам!

Правила оформления темы продажи:
1. В названии темы обязательно указать что вы продаете, а не просто "продам, смотрите".
2. В самой теме постарайтесь максимально точно описать что вы продаете, желательно с фото если есть.
3. Обязательно указать цену за которую хотите продать. Если с ценой ещё не определились, то так и пишите что цена договорная и так далее.
4. Обязательно указать валюту в которой вы продаете. Так как на форуме участники из разных стран.
Как правильно указывать валюту:
Доллар США: $ либо USD (допускается писать "баксов" и "долл")
Евро: либо EUR
Гривна: UAH либо грн (НЕ пишите рублей!)
Рубль РФ: RUB либо руб РФ (указывайте обязательно РФ, т.к. в многих странах используется рубль)
Допускается так же писать иную валюту, но обязательно с переводом на доллар или евро.
5. Обязательно указывайте город и страну!
6. Указывайте как вы можете передать товар, только самовывоз или например почтой либо иным методом

Ответить в данную темуНачать новую тему
Продам Нубіру 2003 рік
Lupus
сообщение 9.2.2019, 21:43
Сообщение #1

Любитель общаться

Обратиться по нику
Цитата
Спасибо сказали: 22 раз(а)

Марка авто: 2003 Nubira 2.0

Предупреждения:
(0%) -----

Продаю другу Нубіру. Машина своя, корейська зборка, я другий власник. Першим власником був мій друг, тому можу дати 100% гарантію, що пробіг оригінальний, машина ніколи не була бита, вся в оригінальній фарбі, подряпина на передньому крилі, подряпина на задньому, подряпина на передній пасажирській дверці. Ходова в ідеалі, двигун в ідеалі, в машині все працює. На машину ніколи грошей не жалів всі запчастини або оригінальні, або CTR (чи інша корея), FAG, тощо. Постачальник запчастин останні років 10 - один і той же, що виключає ліві запчастини. Дверні карти перетягнуті шкірзамінником, бо тканина оригінальна була вже дуже сумна. Фари «американські», лінзи на ближнє світло, світять цікавіше ніж рідні)) «Нові» вживані протитуманки, в дуже хорошому стані, набагато кращі ніж рідні були. Продаж терміновий, якщо не продам до 14.02, терміновість відміняється, машина буде по трохи іншій ціні.

З недоліків, окрім подряпин - перестала відкриватись з центр-замка задня дверка з водійської сторони. Тканина на сидіннях теж не в ідеалі, але 313 тисяч, як не як. Але я думаю чохли вирішать цю проблему))

Комплектація - CDX
Двигун - 2.0
Коробка - Механіка
Пробіг - 313.000

ТЕРМІНОВО, до 14.02.2019!!!!!!!!!
Ціна - 3000$
Локація - Київ, Святошинський район.
Мій телефон: +380673501761 Дзвоніть, або пишіть на Вайбери, Воцапи, іМесенджери чи просто СМС

Фотографії не можу завантажити, посилання на авторіа - https://auto.ria.com/auto_daewoo_nubira_22064327.html

Сообщение отредактировал Lupus - 9.2.2019, 21:47

+Цитировать сообщение
Lupus
сообщение 12.2.2019, 23:29
Сообщение #2

Любитель общаться

Обратиться по нику
Цитата
Спасибо сказали: 22 раз(а)

Марка авто: 2003 Nubira 2.0

Предупреждения:
(0%) -----